06.05.2021 - Prodüksiyon Rehberi | Etkinlik Duyuruları | Röportajlar | Foto Galeri & AjansPost
AjansPost

TÜRKİYE’NİN İLK KORONAVİRÜS FİLMİ ÇEKİLDİ!

TÜRKİYE’NİN İLK KORONAVİRÜS FİLMİ ÇEKİLDİ!

Türkiye’nin koronavirüs konulu ilk sinema filmi çekimlerini tamamladı. Tamamının İngilizce çekildiği bu filimin yapımcılığını Bilal Kalyoncu; yönetmenliğini ise Can Sarcan üstlendi. Sokağa çıkma yasağının olduğu zamanlarda özel izin alarak İstiklal Caddesi’nde bir bölümünün çekimi yapılan ‘Corontina’ filmi çekimleri sadece 3 haftada tamamlandı!

Ayşe Akın’ın başrolünde olduğu bu filmde, televizyon programında ödüllü bir yarışmaya katılan 8 kişinin öyküsü ile bu ölümcül salgın bizlere anlatılacak.

Tamamı İngilizce çekilen bu filmin konusunu daha ayrıntılı anlatmak gerekirse; Dünyanın farklı bölgelerinden gelen kişilerden oluşan bu yarışmada, kameralarla dolu bir evin içinde dışarıyla hiçbir iletişimi olmadan 1 milyon dolar değerinde büyük ödül için delicesine yarışırlar.
Yarışma sonrasında bulundukları evden ayrılma vakti geldiğinde dışarıda artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Karakterlerden biri olan Victoria gerçeği öğrenmek ve hayatını sürdürebilmek için yarışmadaki arkadaşlarıyla beraber bu olay için savaşmak zorundadır.

27 Kasım’da vizyona girecek ‘Corontina’ filminde bakalım yarışmacıları hayatta kalabilmek için verecekleri bu savaşta ne tür maceralar bekliyor?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ